نمایش 1 - 10 از 3396
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب از توزیع 100 تن برنج مرغوب طرح تنظیم بازاردر شهرستان خبرداد.
گفتگو تفضیلی:
بازی دراز1404: شروع فصل پاییز با افت محسوس دما و خشکی هوا همراه است که این امر، افراد مختلف را مستعد سرماخوردگی می‌کند؛ در این مطلب چند توصیه برای جلوگیری از سرماخوردگی در این فصل ارائه شده است.
امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404: امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت: عظمت اهداف انقلاب و گستردگی توطئه های دشمنان ، ایجاب می كرد كه برای حفظ و سیانت از انقلاب اسلامی و ارزشها و اهداف آن در برابر شبیخون ابرقدرتها دفاع كند.
فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از اعزام سه کاروان خانواده های بازنشستگان سپاه به حرم‌ رضوی خبر داد.
فرمانده نیرو انتظامی سرپلذهاب:
بازی دراز1404؛ فرمانده نیرو انتظامی سرپلذهاب گفت: امنیت لازمه رشد و توسعه شهرستان است لذا همکاری بیش از بیش مردم دراین راستا نیز می طلبد.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از اعزام دومین کاروان خانواده های بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب به مشهد مقدس خبرداد.
نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی:
بازی دراز 1404 : نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: هر وجدان آگاه و آزاده ای رفتار اردوغان را صرف نظر ازقومیت، محکومیت می کند
میزگرد فرهنگی:
بازی دراز1404: با توجه به آستانه اربعین حسینی پایگاه خبری بازی دراز به تشکیل میزگرد فرهنگی در بین جمعی از روحانیون وعلما شهرستان سرپل ذهاب با محوریت تحلیل مبنای تاریخی اربعین حسینی پرداخته است.
نماینده مردم استان کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی:
بازی دراز 1404 : نماینده مردم استان کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی گفت : مذاکرات جهت بازگشایی مجدد مرز خسروی ادامه دارد و با کاهش ناآرامیهای عراق مرز خسروی باز خواهدشد.
نماینده مردم سرپلذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی :
بازی دراز 1404 : نماینده مردم سرپلذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت : نیروهای انتظامی مظهر امنیت و آرامش کشور و یار مهربان مردم و مورد اعتماد آنهاست .

صفحه‌ها